2 жовтня відбулося засідання позачергової 31-ї  сесії Київської обласної ради. На самому початку прозвучали заяви депутатів, зокрема від ВО “Свобода” Ігоря Сабія, який виступив проти реалізації в Україні так званої «формули Штайнмаєра». А Ігор Домбровський розповів про складну ситуацію в Приірпінському регіоні.

Депутатський корпус підтримав звернення Київської облради до сільських, селищних, міських рад Києво-Святошинського, Броварського та Переяслав-Хмельницького районів щодо безоплатної передачі майна спільної власності територіальних громад, а саме: котелень в селах  Циблі, Гореничі, Музичі, Семиполки, Тарасівка, Горенка, Чабани, а також в місті Боярка для якісних послуг споживачам.

Крім того, депутати внесли низку змін до попередніх рішень обласної ради, зокрема й таких, що стосуються встановлення тарифів на теплову енергію КП « Києво-Святошинська тепломережа» Київської облради та КП КОР «Переяслав-Хмельницьктепломережа».

Фото з сайту облради

Відбулися кадрові зміни. Так депутат обласної ради Юрій Чередніченко перейшов з постійної комісії з питань бюджету та фінансів до комісії з питань управління комунальною власністю, приватизації, житлово-комунального господарства та впровадження енергозберігаючих технологій. А депутат облради Світлана Береза припинила свої повноваження згідно з поданою нею заявою.