Ярослав Добрянський, заступник голови Київської обласної ради, голова робочої групи з вивчення пропозицій для внесення змін до перспективного плану формування територій громад Київської області 8 жовтня провів дев’яте засідання. На ньому розглядався перспективний план формування територій громад Києво-Святошинського району, а саме: Боярської, Вишневої та Дмитрівської ОТГ.

Про це повідомляється на сайті обласної ради.

Участь у засіданні взяв Олександр Горобець, народний депутат України, який у Верховній Раді представляє інтереси Києво-Святошинського району.

Одна з найперспективніших і дійсно реальних реформ уряду – децентралізація, яка впроваджувалася в українських реаліях впродовж п’яти років, продовжується. За цей час в країні створили чимало потужних громад, на Київщині таких – 22.

В той же час, чимало очільників на місцях  власні амбіції ставлять вище від інтересів громад. За 5 років, що минули, могли б вкладати кошти у розвиток такої необхідної соціальної інфраструктури. Натомість, пани чубляться…

Якщо учасники процесу не дійдуть згоди, щонайменш, буде шкода усіх напрацювань потужної команди, яка працювала над питаннями  добровільного об’єднання громад впродовж стількох років.

На п’ятницю, 11 жовтня, заплановане передостаннє засідання робочої групи з вивчення пропозицій для внесення змін до перспективного плану формування територій Бучанської, Ірпінської, Бородянської та Микулицької ОТГ.