У вівторок 15 жовтня в Київській обласні раді пройшла робоча зустріч з представництвом Української міжнародної бізнес асоціації (UIBA) з промовистим гаслом «Інвестування в Київську область – відкрито, просто і прозоро».

Участь в нараді взяли: голова Київської обласної ради Микола Стариченко, перший заступник Тетяна Семенова, голова Української міжнародної бізнес асоціації Катерина Штеренберг, голова Вишгородської районної ради Ростислав Кириченко, директор департаменту економічного розвитку і торгівлі Київської облдержадміністрації Ярослав Вишня, заступник директора департаменту Владислав Литвин, депутати Київської обласної ради.

 

Економічний розвиток Київської області сьогодні значною мірою залежить від питань залучення інвестицій в основні галузі економіки. Одним із пріоритетних завдань органів державної влади та місцевого самоврядування є залучення як вітчизняних, так і іноземних інвестицій в реальний сектор економіки. Основою регіональної політики  у сфері залучення інвестицій та інструментом збільшення надходження обсягів іноземного і вітчизняного фінансового ресурсу для забезпечення потреб інтенсивного економічного розвитку регіону є Програма залучення інвестицій та поліпшення інвестиційного клімату в Київській області на 2019-2021 рр.

Об’єктом реалізації Програми є: об’єкти виробничої сфери, промислові ділянки, виробничі площі, агропромисловий комплекс, комунальне господарство, соціально-культурна сфера, об’єкти господарювання інших форм власності, що знаходяться на території Київщини.

Тож під час зустрічі присутні обговорили шляхи співпраці та можливість залучення інвестицій в Київську область, яка має величезний потенціал, а бізнесмени – сміливі плани.