Фундація соціально правової допомоги населенню “Чинність закону” – , повідомляє, що зусиллями жителів Києва і області в рамках проекта “Добрі речі”, який організація проводить протягом трох років, було зібрано кілька тонн гуманітарної допомоги: вживаних та нових речей, теплого і нижнього одягу, взуття, оргтехніки, іграшок, канцтоварів тощо і за допомогою громадської ініціативи “Операція “Маестро”, переправлено до прифронтової полоси у Донецький області. Речі були розподілені поміж усіма, хто потребує такої допомоги у “сірій зоні” у районі Волновахи, Авдіївки Благодійними організаціям: БФ “Пілігрім” (Маріуполь), ГО “Дивись Серцем” (м. Волноваха) та інші

“Добрі речі” проект, суть якого у тому, що мешканці Києва і області приносять і сдають все, чим вони можуть пожертвувати або не використовують у побуті, а благодійні організації перебирають, сортують, упаковують та відправляють нашим співгромадянам на Схід України, які проживають у зоні бойових дій і вкрай потребують якраз побутових речей, взуття тощо. Проект виконується силами вищезгаданих організацій, а також інших громадських організацій міста Києва: ГО “Громадянська палата міста Києва”, БО “Парламентський клуб неурядових організацій”, ГО “Інститут розвитку самоорганізації населення”, ГО “Інститут вивчення проблем верховенства права”, ГО “Культурний осередок ХХІ століття” 

Директор БО “Чинність закону” – Світлана Камінець – процес формування партії добрих речей

“Ми вдячні усім організаціям, які збирають і відвозять “Добрі речі” на фронт, але головне – це люди, звичайні кияни, які приносять свої речі й передають їх нашим співгромадянам на Сході… аби ми пам’ятали і відчували себе спільнотою, громадянами, громадянським суспільством” – каже Директор БО “Парламентський клуб неурядових організацій” – Олег Спорников. “Наша організація з першого дня збирає “Добрі речі” і коли бачу очі дітей, які розглядають подаровані їхніми ж ровесниками іграшки, я не можу втримати сліз”.

“Ми також висловлюємо щиру подяку нашим колегам по проекту: Ігореві Пилипчукові, Олександрові Шевченку, отцю Роману Сиротичу, Андрієві Перехресту, Максимові Тринеєву, Михайлові Городецькому та багатьом -багатьом іншим” – підсумував Олег Спорников.

Організації й надалі продовжуватимуть збирати “Добрі речі”. Їх можна передати за адресою: вул. Азербайджанська 8б, (вхід ліворуч магазину “АТБ”) – ГО “Громадянська палата міста Києва”. У робочі дні з 11.00 до 18.00 тел. 044 2233393.

Довідка “Нової доби”: Проект “Добрі речі” – громадська франшиза від всесвітньо відомого проекту “Їєллоу пакетс” або “Жовті пакети”  , який у нашій країні започаткували одесити.