Олексій Чернишов, згідно декларації НАЗК, позичає гроші іншим і сам виплачує кредит, має кілька дорогих годинників і колекцію творів мистецтва

Сьогодні, 20 жовтня, на засіданні Кабінету Міністрів ухвалено низку кадрових рішень. Серед них – погодження призначення кандидатур на посади керівників та їхніх заступників в обласні державні адміністрації. На посаду голови Київської облдержадміністрації погоджено кандидатуру Олексія Чернишова, повідомив Урядовий портал.

“Про Чернишова відомо, що він – бізнесмен і інвестор родом з Харкова. У 2017 році компанія Чернишова “VI2 Partners” придбала частку акцій мережі супермаркетів “Фуршет” у французького оператора Auchan Group “Ашан Україна”. Він також є головою наглядової ради Українського клубу нерухомості URE Club – професійного співтовариства, що об’єднує локальних і міжнародних експертів і практиків ринку нерухомості України і сприяє залученню інвестицій”.

Згідно декларації Олексія Чернишова на сайті НАЗК, він має у Києві квартиру площею 208,7 квадратних метра, а також земельну ділянку площею 1412 квадратних метра та будинок площею 330 квадратних метри у Романкові Обухівського району. Його дружина володіє квартирою у Нікополі –45,9 квадратних метра. Щодо автівок – у  Олексія Чернишова є  Land Rover та Mercedes-Benz, у його дружини Land Rover та Skoda.

Також Олексій Чернишов задекларував сім дорогих наручних годинників, а ще годинники настінний та підлоговий, і золоті запонки, його дружина – чотири наручних годинники, кілька золотих прикрас, три шуби з натурального хутра та сумку Hermes Kelly. А ще родина має колекцію з 30 картин художників ХХ ст. та колекції книг.

Також задекларовано цінні папери та корпоративні права.

Олексій Чернишов отримав за минулий рік від юридичної особи, зареєстрованої за кордоном –  VI2 Partners GmbH – 2249755 грн, та 19563519 грн як дохід від відчуження цінних паперів та корпоративних прав. Заробіток його дружини – зарплата за основним місцем роботи 185917 грн, та дохід від відчуження цінних паперів та корпоративних прав 4102426 грн.

Кошти, згідно декларації, родина тримає у банках та готівці. А ще – Олексій Чернишов дещо позичив третім особам. Та й сам має фінансові зобов’язання за кредитом.

При цьому колишній голова Київської обласної адміністрації Михайло Бно-Айріян попросив Президента України прийняти його відставку з посади.