Вже наступного року Славутич стане ще одним містом, яке долучилось до мандрівного проєкту ГОГОЛЬFEST, метою якого є згуртувати міста в Україні за допомогою мистецтва та здійснити мрію про «нову Україну».
ГОГОЛЬFEST – щорічний мультидисциплінарний міжнародний фестиваль сучасного мистецтва, більшість подій якого відбувалися в Києві. Програма фестивалю складається з п’яти напрямків: театр, музика, кіно, література та візуальне мистецтво.
ГОГОЛЬFEST засновано завдяки приватній ініціативі режисера та керівника Центру сучасного мистецтва «Дах» Владислава Троїцького.
Перший ГОГОЛЬFEST відбувся 2007 року в Мистецькому Арсеналі. Після цього він пройшов на території комплексу ще двічі, після чого переїхав на кіностудію Довженка (2010 року). У 2012-2014-му він проходив у приміщенні покинутого заводу на Видубичах, потім переїхав на ВДНГ, де пробув два роки, 2015-2016. У 2017 Гогольфест відбувся на ВДНГ і в Центрі Довженка. У 2019 Гогольфест пройшов у Маріуполі, а також у Вінниці, де побувла команда зі Славутича. Більше про враження славутичан читайте на сторінці Culture має значення
Читайте про це та більше про фестиваль в інтерв’ю засновника фестивалю Влада Троїцького Вінницькому інформаційному порталу https://bitly.su/3rm9
Співорганізаторами події у Славутичі виступатимуть: Київська обласна державна адміністрація, виконавчий комітет Славутицької міської ради, відділ культури, національностей та релігій Славутицької міської ради, КП «Агентство регіонального розвитку» Славутицької міської ради.