Керівництво Київської обласної ради, голови депутатських фракцій та комісій зустрілися з новопризначеним головою Київської  обласної державної адміністрації  Олексієм Чернишовим. Зустріч відбулася вже на другий день після того, як  очільник Київщини приступив до виконання службових обов’язків.  Розпочинаючи розмову,  Олексій Чернишов зазначив, що розглядає обласну раду та обласну державну адміністрацію як єдиний цілісний механізм, що має працювати на благо Київщини.

Свої надії на плідну взаємодію з обласною держадміністрацією висловили й голова Київської обласної ради Микола Стариченко, заступник голови Ярослав Добрянський, керівники депутатських фракцій та  комісій обласної ради.

Насамперед, йдеться  про спільну роботу з підготовки обласного бюджету, затвердження та виконання важливих соціально-економічних програм розвитку Київщини. На переконання присутніх, обласний бюджет та основні програми соціально-економічного розвитку  можна і потрібно розглянути та затвердити вже в листопаді-грудні цього року. Також ішлося про напрацювання стратегії розвитку Київської області на 2021-2027 роки. Голова міжфракційної депутатської групи «Єднання» Георгій Цагареішвілі, зокрема, акцентував свою увагу  на посиленні  співпраці в залученні  інвестицій в економіку регіону.

Підсумовуючи, голова облради Микола Стариченко підкреслив важливість зустрічі для подальшої співпраці в розбудові краю,  забезпечення динамічного  розвитку регіону, реалізацію його економічного, культурного та інтелектуального потенціалу і як результат – поліпшення якості життя мешканців  Київщини.