Дарницька РДА, Громадський Рух “Тут починається Київ” за ініціативи громадської ради при Дарницькій районній в місті Києві державній адміністрації проводить консультації з громадськістю у формі публічного громадського обговорення щодо функціонування на території Дарницького району міста Києва сміттєспалювального заводу СП «Енергія» КП «Київтеплоенерго».

Варіанти вирішення питання:
– модернізація системи очищення димових газів на сміттєспалювальному заводі СП «Енергія» КП «Київтеплоенерго» ;
– розгляд ризиків пов’язаних з функціонуванням сміттєспалювального заводу СП «Енергія» КП «Київтеплоенерго» без його модернізації;;
– будівництво для потреб міста нового сміттєпереробного заводу;
– впровадження в місті Києві системи сортування сміття.
Прийняте рішення поширюватиметься на мешканців Дарницького району та міста Києва в цілому.
Консультації з громадськістю відбудуться 16 листопада 2019 року об 11:00 у Ліцеї «Інтелект» (актова зала) (проспект Миколи Бажана, 34а).
Пропозиції та зауваження стосовно питання функціонування на території Дарницького району сміттєспалювального заводу СП «Енергія» КП «Київтеплоенерго» надсилати на електронну адресу – darn_vnutpol@kmda.gov.ua до 10 листопада 2019 року.
***
Для акредитації ЗМІ звертатися у відділ з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю та ЗМІ апарату Дарницької райдержадміністрації (вул.О.Кошиця,11, каб.212) тел.(044)564-90-19., акредитацію також проводить ГР “Тут починається Київ”: тел.: 050-358-55-33
Вхід на консультації з громадськістю вільний. Реєстрація учасників публічних громадських обговорень здійснюється за пред’явленням документу, що посвідчує особу (паспорт).
#ЗаводЕнергія