Неподалік МТБ «Березань», що на Київщині ТОВ «Баришівська зернова компанія» встановило сучасну бездротову метеостанцію, повідомляють на сайті підприємства.

За її допомогою можна безперервно виміряти температуру і вологість повітря, швидкість і напрямок вітру, кількість опадів і атмосферний тиск. Новинка працює автономно, живлення здійснюється від сонячної батареї. Отримана інформація надходить на монітор електронного дисплея, який можна переносити на відстань до 300 метрів від метеостанції. Наразі монітор встановили на робочому столі агрономів. Всі дані про погоду, історію та інтервали вимірювання агрономи планують завантажувати на комп’ютер.

Про компанію:

Американський бізнесмен українського походження Алекс Оронов успішно інвестував в український агробізнес з 1994 року, а в 1996 році заснував ТОВ “Баришівська зернова компанія”.

У 2008 році “Баришівська зернова компанія” залучила шведські інвестиції і була перейменована в Швеції в “Grain Alliance” (“Зерновий Альянс”).

Відео:

Метеостанція Баришівської зернової компанії

Діяти на випередження погоди – не можливо, але потрібно спостерігати, аналізувати і бути озброєним.Адже сільське господарство таке вразливе до погодних змін.#BZKGRAINALLAINCE встановила сучасну метеостанція.Ми ідемо в ногу з часом. Ми – #Баришівськазерновакомпанія.#БарышевскаяЗерноваяКомпания#GrainAlliance #БЗК #BZK

Опубліковано BZK Grain Alliance Вівторок, 3 липня 2018 р.