До водосховища на затоці «Верблюд», що в Оболонському районі Києва, випущено 7 тонн риби за рахунок держбюджету. Загалом це 250 тисяч екземплярів рослиноїдних видів риб та коропа вагою приблизно 25 грамів і 4,5 тисяч штук щуки, кожна з яких важилав середньому 100 грамів. Зарибок виростили в ДУ «Херсонський виробничо-експериментальний завод з розведення молоді частикових риб» та ДУ «Новокаховський рибоводний завод частикових риб».

Київський рибоохоронний патруль: вселення відбулось коштом держбюджету. Зарибок надала Херсонщина

«Контроль за проведенням робіт із вселення водних біоресурсів здійснювали працівники Київського рибоохоронного патруля. Також у заході взяли участь голова Держрибагентства Ярослав Бєлов, заступник начальника управління Держрибагентства у м. Києві та Київській області Олег Баздуганов, директор Херсонського та Новокаховського рибзаводів Юрій Ковальов, президент ВГО «Громада рибалок України» Андрій Неліпа, громадськість та рибалки, повідомив Київський рибоохоронний патруль.

Олег Баздуганов зауважив, що зариблення – це важлива складова розвитку рибної галузі. «За рахунок штучного відтворення здійснюється вагоме поповнення природних популяцій аборигенних та рослиноїдних видів риб».