16 листопада 2019 року об 11:00 у Ліцеї «Інтелект» (актова зала) (проспект Миколи Бажана, 34а), відбудуться консультації з громадськістю щодо функціонування на території Дарницького району міста Києва сміттєспалювального заводу «Енергія». Зокрема розглядатитмуться такі варіанти вирішення проблеми: модернізація системи очищення димових газів на сміттєспалювальному заводі СП «Енергія» КП «Київтеплоенерго», розгляд ризиків пов’язаних з функціонуванням сміттєспалювального заводу СП «Енергія» КП «Київтеплоенерго» без його модернізації, будівництво для потреб міста нового сміттєпереробного заводу,  впровадження в місті Києві системи сортування сміття. Прийняті рішення поширюватиметься на мешканців Дарницького району та міста Києва в цілому.
Для акредитації ЗМІ звертатися у відділ з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю та ЗМІ апарату Дарницької райдержадміністрації (вул.О.Кошиця,11, каб.212) тел.(044)564-90-19., акредитацію також проводить ГР “Тут починається Київ”: тел.: 050-358-55-33

Вхід на консультації з громадськістю вільний. Реєстрація учасників публічних громадських обговорень здійснюється за пред’явленням документу, що посвідчує особу (паспорт).

Подробиці тут: https://novadoba.kiev.ua/2019/11/13/4670
#ЗаводЕнергія