Революція Гідності – точка відліку на сторінках новітньої історії України.

Революція Гідності – це, насамперед, про прагнення до свободи вибору: свободи обирати власний шлях та шлях держави, в якій ми живемо.

Ця історія розпочалася 6 років тому із мирної акції студентства, яке вийшло на Майдан, бо мріяло про повноцінне майбутнє України у складі Європейського Союзу.

Згодом події набирали нових обертів й сотні тисяч людей вийшли на площі у своїх містах аби показати, що їм небайдужа доля своєї країни.

Ці події змінили світогляд багатьох українців: тих, хто живе в Україні та за її межами.

Для мене Революція Гідності та Свободи – це про самоповагу та самоідентифікацію, про прагнення до волі, про можливість обирати своє життя і бути незалежними. Адже незалежність та свобода є головними вимогами людей 21 століття.

Минуло вже 6 років. Важко уявити як швидко плине час.

Сьогодні Україна стоїть на шляху якісних змін, на шляху до гідного та щасливого майбутнього наших дітей. Як батько я знаю – все, що ми робимо, ми робимо заради них.

Мирна та щаслива Україна не є утопією. Я точно впевнений, що це результат плідної праці кожного з нас й, особисто для мене, бажання не підвести Героїв, для яких найвищою цінністю є Гідність та Свобода.

На фото: День Гідності та Свободи в м. Переяслав

Ми самі вершимо свою долю, але від кожного з нас залежить доля всієї держави. Тому хочу побажати нам бути непорушними у своїх переконаннях, сміливими у здійсненні задумів і вільними у виборі життєвого шляху.

Думаю, Революція Гідності показала справжніх українців.
Слава Україні!