Щорічний фестиваль, присвячений пам’яті відомого українського поета Андрія Малишка, покликаний сприяти процесам самореалізації, реабілітації та соціальної адаптації людей з інвалідністю засобами культури і мистецтва.

У фестивалі-конкурсі цього року взяли участь понад 60 учасників. Захід відбувся в Обухові.

Засновники фестивалю – Обухівська міська рада та член Національної спілки письменників України і Національної спілки журналістів України Геннадій Горовий.

Завдання фестивалю – заохочення людей з інвалідністю до занять творчими мистецтвами, соціальна адаптація таких людей у суспільстві, виявлення серед них нових талантів, популяризація літератури, обмін досвідом, спілкування з відомими літераторами, направлене на удосконалення творчої майстерності людей з інвалідністю.

Переможців та членів журі привітали та вручили подарунки, дипломи й  нагороди міський голова Олександр Левченко та заступник міського голови Антоніна Шевченко. Вони побажали їм миру, злагоди, благополуччя й розквіту фестивалю у подальшому, а також творчої наснаги учасникам.

У рамках відзначення 107-ої річниці від дня народження видатного поета Андрія Малишка для учасників фестивалю відбулася святкова програма за участю творчих артистів міста.

Марія Сидоренко

За підтримку