Редакція газети “Нова доба” протягом  грудня – січня, проводить  конкурс фотографії «Зимова краса Київщини». Мета заходу – привернення уваги жителів області до проблем охорони навколишнього середовища, виховання дбайливого й уважного ставлення до природи.  На території нашої області є багато цікавих місць – унікальні пам’ятники і мальовничі куточки природи, річки і озера, нескінченний простір ланів й березові гаї. Особливо красива Київщина – взимку! Отож, запрошуємо всіх бажаючих взяти участь в нашому фотоконкурсі. Будемо раді, якщо він допоможе учасникам розкритися і проявити свої таланти і творчі здібності!

До участі в конкурсі запрошуються автори з Київської області та міста Києва у будь-якому віці.

Роботи конкурсантів повинні бути представлені одним або серією до 8 знімків. Техніка виконання – будь-яка, проте до знімків мають бути підписи, що на ньому зображено, де і коли, а також інформацію про автора. До участі у фотоконкурсі допускаються тільки власноруч зроблені на території Київської області або м. Києва – фотографії. Автор повинен бути правовласником наданого їм матеріалу. Конкурсні роботи подаються в електронному носії. Формат зображення – JPEG.

Роботи і описи подаються на емейл редакції: newage.kyiv@gmail.com або на WhatsApp нашої редакції за тел. 0632099359

Книга “Переяслав у віках”.

Кращі фото ми будемо викладати на сайті й друкувати у нашій газеті. Переможцю ж конкурсу ми вручимо прекрасну книгу -подарунковий екземляр з автографом автора, під назвою: “ПЕРЕЯСЛАВ У ВІКАХ” :

БАЖАЄМО УСПІХІВ У КОНКУРСІ!