Київська облдержадміністрація надала позитивний висновок щодо відповідності законодавству рішень про утворення Петрівської ОТГ.

Ще у вересні-жовтні два села Вишгородського району – Старі й Нові Петрівці проголосували про створення Петрівської громади. Люди побачили для себе саме такий варіант кращим, ніж об’єднання з Вишгородською громадою. Втім, думка жителів та рішення сільрад – далеко не все, що потрібно для об’єднання.

Без затвердженого рішення спочатку Київської облдержадміністрації, а потім Кабінету Міністрів розпочати формування єдиної громади неможливо. І це при тому, що ці села мають усе необхідне для розвитку сильної й самодостатньої громади. Довго очікували люди… І ось нарешті.

Про позитивне рішення КОДА повідомив сільський голова Нових Петрівців Радіон Старенький.

«Сьогодні отримали від Київської обласної державної адміністрації позитивний висновок щодо відповідності законодавству України схвалених рішень про утворення Петрівської ОТГ та розпорядження про затвердження цього висновку. Ми разом з Ростиславом Єремою (сільський голова Старих Петрівців) та нашими сільськими радами провели чималу роботу задля цього».

Також Радіон Старенький оприлюднив обидва документи для ознайомлення з ними жителів сіл. Ці документи опубліковано на Фейсбук-сторінці “Петрівська громада”, яку люди створили в очікуванні об’єднання.

Добрий початок. Подальший розвиток обох громад залежатиме виключно від людей.