Відбулося чергове засідання робочої групи з розробки проектів стратегії розвитку Київської області на період 2021-2027 роки. Розглядали також плани заходів з її реалізації в 2021-2023 роках.

У заході взяли участь понад 70 представників наукових установ, громадських організацій та бізнесу, органів місцевої влади та самоврядування.

Проект стратегічної цілі, оперативних цілей і завдань до проекту стратегії розвитку області, визначених на засадах смарт-спеціалізації, презентував завідувач відділу інноваційної політики, економіки та організації високих технологій Інституту економіки та прогнозування НАН України Ігор Єгоров.

В обговоренні презентації взяли активну участь члени робочої групи, депутати Київської обласної ради, представники Бучанської міської ОТГ, Немішаєвської селищної ради та багато інших.

До обговорення долучилися також представники освітніх та наукових установ. Зокрема, Київського кооперативного інституту бізнесу і права, Інституту досліджень науково-технічного потенціалу та історії науки ім. Г.М. Доброва НАН України.

У процесі обговорення учасники заходу висловили зауваження та пропозиції до запропонованих завдань. Робота продовжується.