Жителі вулиць Павленка та Садова в Ірпені, обурені забудовою чергової зеленої зони в місті, записали відеозвернення до Президента і Генпрокурора України, а також до народного депутата округу № 95 Олександра Горобця. Про це повідомляє “Портал Ірпеня”.

Будівельний майданчик на вулиці Павленка вже став черговою ірпінською гарячою точкою. Адже, як і на багатьох інших ділянках міста, тут замість зеленої зони з’явився черговий паркан та яма. У порушенні будівельних норм цього разу підозрюють Дмитра Осипенка («Нові метри»).

Мешканці будинків, які знаходяться поряд із забудовою, обурені свавіллям забудовника, а також тим, що місцевій владі байдуже до цієї проблеми. До того ж, через будівництво їм пошкодили газову трубу та водопровід, а звернення до поліції не допомогли. При цьому представники забудовника не могли надати поліційським всі необхідні документи, а паспорта об’єкту немає.

Раніше цю землю спеціально поділили на 5-8 ділянок ніби під городи, роздавши їх невідомим студентам і циганам. Потім всі ці підставні особи продали свої ділянки і “за дивним збігом обставин” ця земля опинилися в руках однієї людини. Ірпінська міська рада змінила цільове призначення землі під багатоповерхову забудову, зробивши смертний вирок десяткам дерев.

Для вирішення цієї проблеми сторили ініціативну групу, яка, провівши велику кількість зустрічей, переконалася, що вирішити питання на місцевому рівні неможливо через бездіяльність чиновників міста. Міська влада сприяє забудовнику, натомість представників громади знову обманули.

Тому місцеві жителі зібрали підписи і записали відеозвернення до Президента України, Генпрокурора та депутата 95-го округу Олександра Горобця. Мешканці сподіваються, що хоча би там знайдуть правду.