У фіналі кубку світу з панкратіону, що відбувався у Будапешті, у повноконтактних розділах з ударної техніки та боротьби всі суперниці поступились спортсменці з Фастівського району Діані Григоренко. Вона стала найкращою. Про це пише Погляд з посиланням на тренера «Козацького лицарського клубу» Олега Чернишенка.

У напружених двобоях Діана виграла 6 боїв із суперницями з різних країн і виборола два золота! Це результат важкої роботи протягом кількох оствнніх років Діани та її тренерів ”Козацького лицарського клубу”, спортивного клубу ”Доброслав” та спортивного клубу ”Спарта” у Києві. Зараз чемпіонка навчається в університеті фізичного виховання і тренується в Київському клубі разом з іншими.

Тільки в останньому розділі з боротьби гі (боротьба в кімоно) Діана, вигравши два поєдинки в представниць з інших країн, поступилась землячці – чемпіонці з України, виборовши срібну медаль. Отож, українські спортсмени кращі!

Чудовий результат став можливим завдяки гарній підготовці та організації до змагань, і  наставнику збірної Києва з панкратіону та греплінгу Олександру Мхитаряну. Поїздка в Угорщину відбулась також завдяки спонсорській допомозі депутата облради Олександра Волинця, батьків і друзів ”Козацького лицарського клубу”.

Діана Григоренко є вихованкою Борівського відділення бойових мистецтв ”Козацького лицарського клубу”, спортсменкою спортивних шкіл Фастівського району та обласного КДЮСШ  «Динамо». Вона є діючою двічі чемпіонкою світу з греплінгу.