У рамках ініціативи EU4Business запущено онлайн-платформу бізнес-послуг

Запущено нову цифрову платформу, що допомагатиме тисячам українських малих і середніх підприємств (МСП) знаходити нові можливості для розвитку бізнесу завдяки доступу до важливої інформації.

На цьому онлайн-ресурсі, який підтримують ЄБРР та ЄС у рамках ініціативи «EU4Business», буде розміщуватися інформація про тренінги, заходи, консультаційні можливості, інструменти управляння знаннями та інші важливі дані.

Ця платформа також сприятиме встановленню контактів між провайдерами можливостей для розвитку та компаніями, які їх потребують, а також підвищенню прозорості ринку бізнес-послуг.

Вона доповнить та оптимізує поточну діяльність ЄБРР та ЄС з підтримки розвитку МСП і допоможе забезпечити досягнення нового рівня актуальності та ефективності.

Після онлайн-реєстрації українські МСП зможуть отримувати миттєвий доступ до зареєстрованих експертів, кейсів, бібліотеки бізнес-рішень та корисних даних, що будуть їм необхідні для планування діяльності та розвитку. Очікується, що платформу щомісяця відвідуватиме до 30 тис. користувачів.

Експерти та організації з підтримки бізнесу, які планують надавати послуги МСП через цю платформу, повинні будуть надати приклади успішно реалізованих ними проектів, опис їхніх послуг та іншу релевантну інформацію. Українські компанії матимуть доступ до бази даних зареєстрованих консультантів, з якої вони зможуть підбирати відповідних експертів для їхніх потреб за допомогою необхідних фільтрів.

Платформа також матиме розділ «Спитай експерта», через який відбуватиметься спілкування між експертами та МСП, що потребують підтримку та консультації. Також усі користувачі матимуть доступ до спеціального аналітичного інструменту, за допомогою якого можна буде відстежувати типові проблеми для бізнесу та шляхи їх вирішення, що, серед іншого, допомагатиме в розробці нових продуктів для підтримки МСП.

Нова онлайн-платформа бізнес-послуг базується на досвіді, накопиченому протягом використання попередніх механізмів підтримки, у тому числі існуючих онлайн-ресурсів, і впроваджується у координації з українським урядом.

Передбачається, що на наступному етапі розвитку, який заплановано на другий квартал 2020 року, буде відкрито реєстрацію для інших учасників ринку, як-то бізнес-асоціацій, акселераторів, надавачів грантових коштів тощо.

ЄБРР є найбільшим міжнародним фінансовим інвестором в Україні. З початку діяльності у країні в 1993 році Банк узяв на себе сукупні зобов’язання щодо надання більше 14,6 млрд.євро в рамках 445 проектів.

Джерело: Фундація “Чинність закону”