У київському метро обурені пасажири виламали турнікети і огорожу через те, що навіть з картками не можна було потрапити в підземку. Система не працювала. Про це повідомляється в соцмережах. Інцидент стався на станції “Площа Льва Толстого”. Проїзд не можливо було оплати й банківською картою. Через це, звісно, утворився величезний натовп, люди не могли потрапити на потрібні їм поїзда. Обурені пасажири виламали турнікети разом з огорожею.

Згодом, Київський метрополітен вибачився за незручності. На сторінці Фейсбук було написано: «Ми щиро перепрошуємо за незручності. Роботу е-квитка та картки киянина майже відновлено. Фахівці метрополітену та КП “ГІОЦ” (оператора е-квитка) на місці і перезапускають систему. Далі будуть прийняті всі необхідні заходи для уникнення подібних випадків. Також проводиться детальний аналіз ситуації та її причин».

Що тут хотілось би додати. Таких і подібних випадків на транспортних маршрутах столиці щодня буває десятки. Київський метрополітен і Київпастранс забезпечити якісну роботу не можуть. Ціну на проїзд підвищили на 100%, при чому не законно, а ось про якість послуг говорити не можна. В Києві навіть про проїзні важко щось сказати, бо назвати ті види карток, що продають проїзними не можна. Проїзних  квитків має бути десяток видів: на день, два, три, на тиждень, на різні види транспорту. І звісно, ціна зовсім інша. Набагато менша. Тому хочеться побажати транспортним відомствам столиці удосконалювати свою роботу.