До неї увійшли представники 12 профільних громадських організацій

Сьогодні, 9 грудня, у Центральній виборчій комісії відбулося перше засідання робочої групи з питань забезпечення реалізації і захисту виборчих прав людей з інвалідністю, яку очолив член Комісії Сергій Постівий.

Зазначена група створена відповідно до Розпорядження голови ЦВК. Її головне завдання полягає у наданні консультацій, рекомендацій та сприянні Комісії в підготовці й розробці нормативних документів, спрямованих на забезпечення та реалізацію виборчих прав людей з інвалідністю та покращення їх доступності, а також інших маломобільних груп населення до виборчого процесу.

Окрім того, як зазначив Сергій Постівий, очолювана ним група має сприяти Комісії в реалізації експериментальних і пілотних проектів, спрямованих на реалізацію виборчих прав людей з інвалідністю.

Протягом свого першого засідання учасники робочої групи, до складу якої увійшли представники 12 вітчизняних громадських організацій, що опікуються зазначеною проблематикою, а також інші фахівці, обговорили Регламент майбутньої діяльності та основні завдання тощо. Також були узагальнені пропозиції щодо удосконалення й адаптації офіційних сайтів Центральної виборчої комісії та Державного реєстру виборців для їх зручного використання людьми з порушенням зору.

 Відділ взаємодії із ЗМІ Секретаріату Комісії