Київська поліція хоче закупити 2 тисячі систем, а експерти пророкують масові оскарження через законності покарання.

В Україні почали вводити автоматичну фіксацію порушень правил дорожнього руху (ПДР). Перші системи встановлять в Києві, до кінця 2019 року відеокамери будуть працювати в тестовому режимі, “порушників” будуть тільки попереджати “листами щастя” (так водії іронічно називають приходять поштою повідомлення про штрафи), а з 1 січня 2020 роки збираються штрафувати.

Як це працює

Нагадаємо, раніше в Нацполіціі заявляли, що автоматична фіксація порушень ПДР може бути введена вже на початку 2019 року. На поки не складається. За інформацією прес-служби KyivSmartCity, закуплено 20 систем вартістю по 1 млн грн за одиницю, з них п’ять змонтовано, а одна навіть сертифікована, інші знаходяться в роботі. Як роз’яснив гендиректор КП “Інформатика” Микола Пихтін, кожна система складається з радара-детектора, відеокамери, здатної розпізнавати номер автомобіля і електронного блоку обробки даних.  Якщо водій автомобіля перевищує швидкість, проїжджає на заборонний сигнал світлофора, їде по смузі громадського транспорту, паркується там, де заборонено, це фіксує детектор, камера робить знімок, інформація обробляється і надходить на сервер патрульної поліції. Далі по базі зареєстрованих в Україні автомобілів автоматично визначається власник (не водій-порушник), його адреса проживання і формується квитанція. Поліцейським залишається її роздрукувати, вкласти в конверт, написати адресу і відправити “лист щастя” для оплати штрафу, або оскарження в суді.

Де хочуть поставити камери
Як повідомило джерело в головному управлінні Нацполіціі Києва, орієнтовно нові системи автофіксації порушень з розпізнаванням номерів можуть бути встановлені на таких вулицях столиці:

Столичне шосе (перед поворотом на вул. Заболотного)
Європейська площа (кілька камер, що забезпечують круговий огляд)
Кут Хрещатика та Прорізної (в сторону Хрещатика)
Бульвар Дружби Народів (з’їзд з моста Патона)
Перетин Нижнього Валу, Глибочицької та Вознесенського узвозу (дві камери)
Перетин Нижнього Валу та Ярославського провулка;
Львівська площа, перетин вул. Січових стрільців, Б.-Житомирської, Стрітенської, Бульварно-Кудрявській (кілька камер)
Перетин вул. Січових стрільців та Вознесенського узвозу (навпроти Будинку художника)
Перетин вул. Січових стрільців та Глибочицької (біля кінотеатру “Київська Русь”)
Перетин вул. Січових стрільців та Глібова (біля кінотеатру “Київська Русь”.

Місця установки інших камер поки не всі є визначеними, можуть бути зміни і в згаданому переліку.

Після налагодження системи, отримання сертифікатів, складання звітів про її придатності, інформацію передадуть в Кабмін для ухвалення постанови про запуск системи в роботу. Тільки після цього “листи щастя” стануть “законними”. В цілому в Нацполіціі оцінюють потребу в системах автофіксації порушень в 2 тисячі шт. тільки для установки їх в найбільш аварійно-небезпечних місцях на дорогах України. Тобто тільки на першому етапі систем знадобиться в 100 разів більше, ніж закупили.

Що говорить закон
В Україні ще в 2015 році ввели зміни до Кодексу про адміністративні порушення, що передбачають накладення штрафів в автоматичному режимі за порушення ПДР. Також змінили підзаконні акти, що визначають порядок сертифікації автоматичних систем фіксації порушень ПДР. При цьому кожен водій отримає 150 балів на рік, які поступово будуть зніматися автоматично після фіксації відеокамерою порушень ПДР.

Так, перевищення швидкості більш ніж на 20 км / год “коштує” 20 балів. Проїзд на жовтий або червоне світло, парковка на зупинці громадського транспорту, розмова по мобільному телефону в русі без пристрою “Hands free” – по 30 балів, парковка на смузі громадського транспорту, перетин ж / д переїзду на червоне світло, перевищення швидкості більш ніж на 50 км / год – за 50 балів. Коли бали закінчаться, водієві доведеться платити штраф.