Переяславська школа №3 стала єдиною серед шкіл Київської області, яка перемогла у Всеукраїнському проекті Zero Waste School – Школа нульових відходів.

А в якості переможного подарунку колетив та учні отримали від Klitschko Foundation прес для брикетування відходів.

“Ми єдина школа з Київської області, яка стала переможцем Всеукраїнського проекту Zero Waste School та отримала обладнання, що стимулює до подальшої активної екодіяльності. Прес – це не просто нагорода за нашу роботу, це відповідальність і наполеглива та важлива справа”, – розповіли про враження педагоги.

Що таке ZERO WASTE SCHOOL?

Спочатку був триденний тренінг для учнів та вчителів, покликаний запровадити культуру сортування відходів в своїх школах та громадах. Восени випускники тренінгу започаткували програму нульового рівня відходів у своїх громадах. За кількістю це має бути навчальний заклад, де навчається мінімум 200 учнів.

Потім формується команда, яка складається з директора школи, одного вчителя та 3 школярів (2 дівчини та 1 хлопця або 2 хлопців й 1 дівчини 8-их та 10-их класів). Директор активно взаємодіє та підтримує учнів у їхньому напрямку змінити ставлення до відходів. Вчитель заохочує школярів до активної громадської діяльності.