Такі дані наводить загальнонаціональне дослідження, проведене Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва спільно з  соціологічною службою Центру Разумкова. Під час дослідження,  з 13 по 18 грудня 2019 року, в усіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей, було опитано 2017 респондентів віком від 18 років. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.

При цьому позитивний баланс довіри мають 12 соціальних інституцій – найбільше Збройні сили України +48%. Далі йдуть: церква +40%, волонтерські організації +39%, ДСНС (+33%), Президент України (+32%). Держприкордонслужба опинилася в рейтингу між Нацгвардією та добробатами.

Також опитування продемонструвало, що більшість українців підтримують курс країни в Європейський Союз (57%) та НАТО (51%).

Щодо подарунків, то українці в Новому році хотіли б отримати здоров’я (49%), мир у країні (40%), лад у сім’ї, розуміння близьких (29%). Тож бажаємо усім у прийдешньому році здоров’я, миру, злагоди. Дякуємо за довіру і намагатимемося виправдати її.