Бучанський міський голова Анатолій Федорук увійшов до топ-100 найвпливовіших людей Київщини, посівши 14-ту сходинку.

Підбиваючи підсумки 2019 року, про це повідомив інформаційний портал «Моя Київщина», який підготував традиційний рейтинг «найбільш впливових та авторитетних людей Київської області», куди увійшли відомі політики, підприємці, громадські діячі та держслужбовці.

Експерти відзначили вміння Федорука, який обіймає посаду в Бучі з 1998 року, знаходити спільну мову з центральною владою та депутатським корпусом, а також зусилля у створенні Бучанської ОТГ й відстоюванні інтересів громад.

«У вересні 2018 року йому вдалося створити Бучанську ОТГ, до складу якої ввійшли Блиставицька, Гаврилівська та Луб’янська громади», – відзначає видання.

Як нагадують експерти, Федорук є очільником Київського регіонального відділення Асоціації міст України та приєднався до створеної в жовтні Віталієм Кличком та представниками 19 громад області, розташованих навколо Києва, асоціації «Київська агломерація».

Напередодні голосувань у парламенті за продовження реформ децентралізації мер Бучі разом із мером Борисполя Анатолієм Федорчуком спільно виступили проти звуження права громад.

Нагадаємо, торік мер Бучі Анатолій Федорук займав 34 сходинку рейтингу ТОП-100 найвпливовіших людей Київщини, який був спільним проектом інформаційного агентства «Моя Київщина» та всеукраїнської незалежної газети «Слово і діло».