Приємна новина для родин військовослужбовців, які загинули в Афганістані та інших країнах. 53 сім’ї з Київщини, напередодні новорічних свят, почали отримувати  матеріальну допомогу у розмірі 5 тисяч гривень кожна. Кошти виділено в рамках Київської обласної цільової Програми «Турбота». Загальна сума – 265 тисяч гривень.

Про це повідомляє пресслужба Київської обласної ради.

«Про важливість опіки над такими родинами та можливість підтримати їх, ми говорили у жовтні нинішнього року.  Тоді зі зверненням до мене прийшли голова Київської обласної органiзацiї Української спiлки ветеранiв Афганiстану Олександр Янківський та голова Київського обласного комітету сімей загиблих (померлих) учасників бойових дій та ветеранів війни Олена Гаврилюк» – розповіла в.о. голови Київської обласної ради Тетяна Семенова.

З подібним проханням до облради звернувся і голова Президії Ради Київської обласної організації інвалідів війни Збройних Сил України та учасників бойових дій Володимир Говоров.

Завдяки оперативній та злагодженій роботі обласних депутатів, юристів апарату КОР та керівництва Департаменту соціального захисту населення КОДА, кошти родини встигають отримати ще цьогоріч.