У Києві в багатьох районах ялинки, які не продали, лишили просто неба. Викинули. Так, в соцмережах пишуть, що на Виноградарі (перехрестя Правди та Свободи) підприємці викинути десятки ялинки, які не змогли продати.

«Справжній бізнес» – ажіотаж спав і ялинки просто викинули”, – пише “Київ оперативний”.

Цього й слід було очікувати, тому що ціни на деревця продавці явно зависили. Навіть за зовсім маленькі, змонтовані з гілочок ялівця та смереки «ялинки» на круглих підставочках, продавці хотіли від 90 до 150 грн. Більші сосни коштували відповідно дорожче до 300 грн і більше.

Якщо ж аналізувати новорічні свята «по-дорослому», давно вже треба, по-перше відмовитись від дикої варварської звички ставити на тиждень-два живе дерево, яке ви заради якогось «свята» та егоїзму знищуєте. Це мають зробити люди. З іншого боку, «влада», якщо вона є, повинна заборонити вирубувати у величезних масштабах живі дерева. Це примітивний вид бізнесу, це важка шкода природі, це  знищення живого. Та, нажаль, до такого усвідомлення більшість людей ще має дорости своїм розумом. Тому якщо вже нищити дерева, то хоча би слід підрахувати, скільки їх треба. У нас же цей процес ніхто не контролює. Так зване «маркування» «списали» в Євроунії, але впровадити у нас не вистачає розуміння. Тому маємо те, що маємо. Десятки тисяч сосон та ялинок по всій країні вирубані та викинуті. Хто за це відповість?

І кілька коментарів з соцмереж, як реакція на ситуацію.

«Це жлобство, правити за ялинку 250-300грн. ми що мільонери. НЕ ХВАТИЛО УМА ТА ЩИРОСТІ, ЩОБ ЗРОБИТИ ЩАСЛИВИМИ ПЕНСІОНЕРІВ ТА МАЛОЗАБЕЗПЕЕНИХ ЛЮДЕЙ».

«Скнари зажлобились скинути ціни, от і маємо купи хмизу і сміття замість чиєїсь радості! Треба знайти Винних і наказати штрафом за жадібність! Аваков – ау…»

«На Позняках, около пирамиды , сотни брошенных елок».