Нещодавно у місті Переяслав-Хмельницький відбулася зустріч видатного земляка, нині ще й заступника голови Київської обласної організації політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Віталія Яреми з активом району – керівництвом місцевої райдержадміністрації та районної ради, депутатами, очільниками підприємств та установ Переяславщини

Говорив Віталій Ярема щиро і відкрито. Запросив кожного до спільної роботи задля вирішення проблем, що існують на Переяславщині, розбудови регіону та задля підняття авторитету малої Батьківщини. Ярема, закликав усіх небайдужих Переяславчан, які прагнуть розбудовувати наш край, а не творити з нього руїну.

Насамперед, він звернув увагу на складну суспільно-політичну ситуацію в країні. «Кожного дня з екранів телевізорів, зі сторінок газет лунає критика на адресу Президента України. Що б де не трапилось – в усьому винен Порошенко» – зазначив Віталій Ярема. Як правник, він роз’яснив присутнім, що Україна є насамперед Парламентсько – Президентською республікою, а тому за економічний блок відповідає Уряд. «У ст. 106 Конституції України виписане 31 повноваження Президента. Зупинюсь на головних, в першу чергу – це захист країни від зовнішнього ворога та міжнародна діяльність. І з цими двома своїми повноваженнями Президент успішно справляється. Адже він створив з нуля сучасну обороноздатну армію, яка щодня удосконалюється. Так само він заслужив високий рейтинг на міжнародному рівні. Правопорядок, соціальна політика, економіка, медицина – це все функції Кабінету Міністрів. Але де ви чули критику на адресу хоча б одного міністра? Вся ця брудна інформкомпанія, яка ведеться окремими популістами у владі, спрямована на інформаційне знищення Президента» – підкреслив Ярема.

«Звичайно в країні багато проблем, багато корупційних дій, але валити всі біди на одну людину – це як мінімум не справедливо» – вважає він. «Сьогодні Президент працює над вирішенням проблем об’єднання нації: підвищення статусу української мови, як єдиної державної і створенням єдиної помісної православної церкви – це те, що сьогодні об’єднає націю, як вища ідея» – додав Віталій Ярема.

«Дуже багато залежить від нас з вами, людей які працюють на місцях. Викликає стурбованість діяльність, так званих, опозиційних сил, які транслюють здебільшого популістські ідеї. Чого варта лише, наприклад, ініціатива Київської обласної ради стосовно «юліної тисячі»? Це абсолютно популістське рішення, для того аби показати свою лояльність до незахищених верств населення.

Зараз на рахунках в облраді зосереджено близько 6 мільярдів гривень нерозподілених коштів. Торік бюджет був виконаний лише на 40%, а понад 2 млрд. так і не пішли на благо людей, бо не були використані взагалі. А за ці кошти можна було б провести будівництво дороги до села Переяславського, і для добудови школи в цьому селі, та й взагалі на реалізацію багатьох проектів на Київщині.

Віталій Ярема вважає, що потрібно жити на вимогу часу, суспільство потребує не популістів, а людей, які вміють розвивати підприємства, створювати нові робочі місця, платити гідну зарплату. «Ми стояли на Майдані не для того, щоб чотири роки після нього розмахувати прапорами. Потрібна щоденна конкретна робота, яка спрямовувалась би на поліпшення життя людей», – зауважив Віталій Ярема.

Він також зупинився на темі недосконалості законодавства, прогалини в якому не дають результативно боротися зі злочинцями, особливо з корупціонерами.

Крім того, до Віталія Яреми було багато звернень від громадського активу присутнього на зустрічі. Особливо гостро стояло питання будівництва дороги до станції Переяславська. Піднімалися питання облаштування медичним обладнанням лікарні та інших медустанов, фінансування будівництва у Дівичках медамбулаторії з житлом для лікаря, адже ОТГ з якихось причин не отримало субвенцію; говорили й про функціонування в межах району Лікарні інтенсивної терапії; турбували і питання земель за межами населених пунктів. Усі порушені проблеми Віталій Ярема взяв на контроль, та й нині не залишається осторонь життя району і міста, й активно сприяє ремонту сільських доріг, якого не було протягом останніх десяти років і розпочався нині весною.

Цього ж дня Віталій Ярема відвідав спортивний клуб «Пліч о пліч», який своїми силами, для дітей та молоді, а також для реабілітації самих бійців, реконструювали воїни АТО Переяславщини. Нині на місці занедбаного колишнього кінотеатру дітлахи займаються спортивними танцями, боротьбою, джиу-джитсу.

Юлія Логвинюк, прес-секретар В. Яреми