В рамках візиту на Київщину Володимир Гройсман ознайомився з роботою фермерського господарства ФГ «Тетяна 2011» в с. Усівка Згурівського району. Особливу увагу Голова Уряду приділив козиній фермі ФГ «Тетяна 2011» та виробництву фермерських продуктів з козиного молока ТМ «Zinka». Засновник фермерського господарства Василь Цвик детально представив гостям тваринницькі приміщення, де утримується поголів’я кіз, зупинившись на технології, санітарних та ветеринарних вимогах щодо утримання молочних кіз французьких порід в господарстві. Оглянули автоматизовану доїльну залу, апаратний цех по переробці молока та ознайомилися з процесами підготовки молока до розливу і переробки молочної сировини.

В с. Черевки на демонстраційному полі Прем’єр–міністр України ознайомився з технологією вирощування озимої пшениці та виробничими процесами, які направлені на створення сприятливих умов для росту і розвитку рослини, що призводять до підвищення продуктивності та одержання високих врожаїв цієї культури, забезпечення та покращення родючості ґрунту, зменшення впливу хімічних навантажень на навколишнє середовище. Не оминув своєю увагою Голова Уряду і яблуневий сад на площі 6 га на крапельному зрошуванні, в якому вирощується шість сортів зимових яблук.

Підсумовуючи результати візиту, Володимир Гройсман зауважив: «Агросектор – має важливе і ключове значення. Я зацікавлений в тому, аби подібних підприємств було більше, аби ми переробляли сировину, аби в селах була робота. Це все – запорука нашого успіху. Сьогодні аграрії формують 18% ВВП. А можемо дорости до 25% – і це досяжна мета. Разом з можливостями децентралізації це дає серйозну синергію».

Прем’єр-міністр запевнив, що Уряд продовжуватиме програми підтримки агровиробників. «І ситуація в селах буде рік від року покращуватися», – додав Глава Уряду.