Дмитро Чібісов переведений на посаду прокурора Полтавської області.

В органах прокуратури відбулися кадрові зміни. Про це сьогодні повідомило інтернет-видання Главком з посиланням на прес-секретаря Генпрокурора Лариса Сарган.

Таким чином, прокурором Київської області, за рекомендацією Ради прокурорів, призначений Максим Киричук, який до сьогодні обіймав посаду прокурора Волинської обласної прокуратури. Вивільнений з посади Дмитро Чібісов переведений на посаду прокурора Полтавської області.

Максим Киричук народився у 1980 році у Львові. 

З 2002 по 2011 рік працював в органах прокуратури Львівщини.

З квітня 2011 року почав працювати в прокуратурі Київської області. Обіймав посаду начальника слідчого відділу, прокурора слідчого відділу, начальника слідчого управління.

Згодом був переведений в прокуратуру Закарпатської області, де працював начальником міліцейського відділу, природоохоронним прокурором, а також прокурором Тячівського району.

З 2015 року обіймав посади в Генеральній прокуратурі України. Влітку 2016 року його було призначено прокурором Волинської області.

Дмитро Чібісов народився у 1978 році. 

У 2000 почав працювати в органах прокуратури на посаді слідчого Хмельницької міжрайонної прокуратури Вінницької області.

У подальшому працював: слідчим прокуратури Дніпровського району Києва, прокурором і старшим прокурором відділів прокуратури Києва; начальником відділу захисту прав і свобод громадян та інтересів держави управління правозахисної діяльності, протидії корупції та злочинності у сфері транспорту прокуратури столиці; заступником прокурора Оболонського району міста Києва.

Липень 2014 — жовтень 2014 — міжрайонний прокурор Переяслав-Хмельницької прокуратури Київської області

Жовтень 2014 — лютий 2015 — заступник прокурора Київської області.

Лютий 2015 — липень 2016 — прокурор Чернігівської області.

З липня 2016 — прокурор Київської області.