Після відкриття засідання присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв, які загинули в зоні проведення Операції Об’єднаних Сил.

Розпочалася сесія з  розгляду  звернень та запитів депутатів обласної ради. Зокрема, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода» звернулася  до Верховної Ради України щодо внесення змін до виборчого законодавства в частині зменшення суми грошової застави для кандидатів у депутати місцевих рад та кандидатів на посади міських голів.

Наступне звернення від представників  депутатської групи  «Разом за Київщину» озвучив депутат обласної ради Микола Дворник. Воно  адресовано до Верховної Ради України, Національної поліції України та Київської обласної  виборчої комісії. Депутатська група звертається з приводу  порушення вимог Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» та протиправних дій, вчинених народним депутатом України, головою Київської обласної організації політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»  Костянтином Бондарєвим стосовно представників депутатської групи «Разом за Київщину».

Переважною більшістю голосів Київська обласна рада підтримала ці звернення.

 

Депутати  також ухвалили  відмову в погодженні проєкту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж Києва. А потім  розпочали розгляд питань, пов’язаних із реорганізацією комунальних закладів  медичної галузі. Зокрема, депутати проголосували за створення комунальних некомерційних підприємств Київської обласної ради «Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», «Київська обласна клінічна лікарня» та «Київський обласний онкологічний диспансер». Такі перетворення необхідно було провести в зв’язку з черговим етапом медичної реформи, що розпочинається цього року в державі.

Сесія обласної ради також внесла зміни до структури, чисельності та штатного розпису виконавчого апарату КОР. Зокрема, в управлінні  з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства буде введено додаткові штатні одиниці, відповідальні за взаємодію з комунальними медичними закладами Київщини.

Також депутати внесли зміни до Програми сприяння розвитку громадянського суспільства в Київській області на  2017 – 2020 роки,  Програми будівництва, реконструкції та ремонту об’єктів інфраструктури Київської області на 2016 – 2020 роки та рішення КОР від 19 грудня 2019 року № 813-32-VII «Про обласний бюджет Київської області на 2020 рік».

У роботі позачергової 33-ї сесії обласної ради взяли участь голова Київської обласної державної адміністрації Олексій Чернишов, керівники структурних підрозділів КОДА та народний депутат України Сергій Бунін.

За інформацією – Юлії Логвинюк, заступника начальника відділу зв’язків із громадськістю Київської обласної ради

На фото: Юлія Логвинюк