4 лютого 2020 року проходять перші засідання дев’яти комісій з проведення конкурсів на посади керівників комунальних некомерційних підприємств третинної ланки охорони здоров’я Київщини.

Зокрема, мова йде про відбір на посади:

Генерального директора КНП КОР «Київська обласна лікарня»;

Генерального директора КНП КОР «Київська обласна дитяча лікарня»;

Генерального директора КНП КОР «Київська обласна туберкульозна лікарня № 2»;

Генерального директора КНП КОР «Київський обласний фтизіатричний центр»;

Генерального директора КНП КОР «Київське обласне психіатрично-наркологічне об’єднання»;

Генерального директора КНП КОР «Київська обласна психоневрологічна лікарня № 2»;

Генерального директора КНП КОР «Київський обласний перинатальний центр»;

Генерального директора КНП КОР «Київська обласна лікарня відновного лікування»;

Генерального директора КНП КОР «Київський обласний центр служби крові».

Згідно постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я” до складу комісій входять по три представники трудового колективу відповідного медичного закладу та громадських організацій, а також троє – від Київської обласної ради.

Очолив склад комісій Роман Титикало, який водночас є головою постійної комісії   з питань управління комунальною власністю, приватизації, житлово-комунального господарства та впровадження енергозберігаючих технологій КОР. Також до складу комісій увійшли: перша заступниця голови обласної ради Тетяна Семенова, яка опікується проблемами медицини та голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, соціального захисту населення та пенсіонерів, лікар за фахом Наталія Бігарі.

 

Нагадаємо, на попередніх сесіях облради депутати ухвали рішення про перетворення медичних закладів третинної ланки обласної комунальної форми власності в комунальні некомерційні підприємства. Такі перетворення відбуваються в рамках медичної реформи. Наступним кроком, згідно із законодавством, є призначення керівників новостворених структур.

За результатами засідань конкурсних комісій встановлено строк подачі документів на конкурс, визначено вимоги до кандидатів на посаду Генерального директора, вимоги до конкурсної пропозиції кандидатів та визначено дату проведення самого конкурсу.

Джерело сайт: Київської обласної ради