Міністерство економіки оновило інформацію, яка стосується індустріальних парків в Україні. Зокрема, до реєстру в 2020 році включили індустріальний парк «Місто скла» в м Березань Київської області. Як повідомляється на сайті відомства, станом на 31 січня 2020 року в Реєстр індустріальних (промислових) парків включені 43 об’єкти. Протягом 2016 – 2020 рр. до реєстру включили 32 індустріальних парку (в 2018 році – 9; в 2019 році – 6, в 2020 році – 1 індустріальний парк).

Відзначимо, що найбільша їх кількість – в Київському і Львівському регіонах. Зокрема, по Київській області на даний момент до реєстру внесено такі індустріальні парки:

Індустріальний парк «Перший Український індустріальний парк» в смт. Велика Олександрівка, Броварського району.
Індустріальний парк «Фастіндастрі» в місті Фастів Київської області.
Індустріальний парк «Мироцкое» в селі Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області.
Індустріальний парк «Київщина» в селі Нові Петрівці, Вишгородського району.
Індустріальний парк «Біла Церква» створений на території Шкарівської селищної ради Білоцерківського району Київської області. Введення в експлуатацію відбудеться восени 2020 року.
Індустріальний парк «Біла Церква 2» створений на території Шкарівської сільської ради Білоцерківського району Київської області.
Індустріальний парк «Місто скла» створено в м Березань Київської області.
Додамо, що з 2000 року в місті Біла Церква на території КП «Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс» функціонує який не зареєстрований індустріальний парк, що налічує близько 70 підприємств-резидентів, які забезпечують робочими місцями понад 1000 жителів міста і району.

Крім того, в Макарівському районі Київської області (65 км траси Київ – Житомир) ініційовано будівництво агро-індустріального парку з переробки та продажу плодово-ягідної продукції «Агровесна».

Індустріальний парк – це спеціальним чином організована територія з налагодженою енергосистемою і інфраструктурою, керована спеціалізованою компанією і спрямована на розвиток промислової і технологічної галузей. Це ефективний інструмент створення нових робочих місць і виробництва якісної продукції.

Як повідомлялося раніше, кияни пропонують побудувати культурний центр майбутнього.

Джерело: Большой Киев