Редакція газети Нова Доба і Klitschko Foundation розпочинають спільний проект щодо розвитку в Україні молодіжного лідерства. “Кожна дитина заслуговує на можливості для розвитку та самореалізації, а тим паче, коли вона про це мріє. Ми віримо: дитячі мрії важливо втілювати в життя, і ми невпинно працюємо над цим!” – стверджують у Klitschko Foundation і ця мета є важливою для редакції “Нової Доби” – газети столичного регіону. Ми віримо, що в руках цих молодих людей вже є ключі від майбутнього України!

Отже сьогодні ми публікуємо матеріал про історію успіху молодої киянки – Ольги Ковач.

Фото надане Klitschko Foundation

Реальність, у якій ми живемо – це світ автоматизованого виробництва, інтернету речей та великих даних. Найуспішніші країни світу давно зрозуміли, що відповідь на виклики цифрової доби можуть дати лише люди, які мають набір навичок і знань, які відповідають вимогам сучасності.

Серед навичок 2020 експерти зосереджують увагу на таких: креативність, переконливість, вміння співпрацювати з іншими, гнучкість та емоційний інтелект.

Ольга Ковач – десятикласниця з м.Київ ділиться своєю історією того, як вона розвиває ці вміння вже зараз.

Минулого року Ольга стала учасницею освітнього проєкту «Школа успіху». Серед 2022 саме вона стала однією із 50, хто отримав можливість провести 10 днів в атмосфері розвитку, відвідувати лекції та тренінги від івент-менеджерів, комунікаційників, фахівців з ораторського мистецтва, мотиваційних спікерів, істориків, молодіжних лідерів та активістів, які діляться своїм досвідом та знаннями. Ольга взяла участь у філософському модулі від The Aspen Institute Kyiv та відвідала провідні компанії України, такі як «Нова пошта», «Macpaw», «Zarina».

Проєкт дав Олі мотивацію і показав шлях розвитку: «Я отримати нереально круті знання про проєктний менеджмент. Зараз це допомагає мені працювати над новими проєктами та освоювати нові знання з цієї теми. А ще я навчилася ефективно співпрацювати з іншими людьми і швидко налагоджувати з ними комунікацію. Тепер я вмію планувати та аналізувати!»

Важливим у розвитку своїх навичок є практика. Після «Школи успіху» дівчина реалізувала свій власний проєкт. Протягом декількох місяців дівчина підбирала локацію, домовлялась зі спікерами, шукала спонсорів, запрошувала та відбирала учасників, домовлялася з поліграфією за друк роздаткових матеріалів і готувалась до проєкту в ролі спікера. На словах це виглядає легко, а на практиці вимагає впевненості, навичок ведення переговорів, прийняття швидких рішень в кризових ситуаціях, планування, аналізування та креативності.

Оля також каже, що навички, якими вже володієш, потрібно постійно вдосконалювати. Тому після власного проєкту дівчина долучилась до організації Elevate The Future Ukraine, а ще подала заявки на участь у декількох міжнародних проєктах і чекає відповіді!

Дівчина сама помічає зміни у собі: «Протягом останнього півріччя я стала більш соціально-активною: почала більше часу приділяти волонтерству та участі у різних програмах, також працюю над організацією власного наступного проєкту. Це сприяє збільшенню кола людей, з якими ми підтримуємо один одного та маємо спільні цілі та цінності.»

Своїм одноліткам Ольга радить виходити за межі зони комфорту, приймати виклики і використовувати всі можливості для розвитку! Бо лише так, можна здобути ті знання та навички, які допоможуть у майбутньому досягати висот.

 

ДОВІДКА НД

Klitschko Foundation – благодійна організація, що розвиває громадянське суспільство в
Україні через освітні проекти для молоді.