В Україні триває деклараційна кампанія, яка стартувала 1 січня і триватиме до 1 травня. Свої декларації про доходи вже подали майже 20 тис. Громадян. Як повідомили в прес-центрі Державної податкової служби, максимальну суму отриманого доходу задекларував житель Києва – майже 500 млн грн, з яких 200 млн грн отримані від успадкування майна, ще 259,1 млн грн склали інші оподатковувані доходи.

“У січні цього року громадяни задекларували 3,9 млрд гривень. Це на 0,3 млрд грн, або на 9% більше, ніж за січень 2019 року”, – йдеться в повідомленні.

Також наголошується, що 384 людини задекларували дохід, отриманий в минулому році, в розмірі понад 1 млн гривень. У переважній більшості ці громадяни отримали свої доходи від продажу рухомого та нерухомого майна, успадкованого чи отриманого у дарунок майна, а також від здачі в найм (піднайм) нерухомого або рухомого майна.

Найактивніше декларували свої доходи платники податків в Києві, Кіровоградській, Харківській, Дніпропетровській і Запорізькій областях.