25 лютого на пункті пропуску через державний кордон «Нові Яриловичі», що на Чернігівщині, відбудеться виїзне засідання міжвідомчої робочої групи з питань координації інтегрованого управління кордонами.

Під час засідання планується презентація  пункту пропуску,  обговорення шляхів удосконалення роботи таких пунктів та стану протидії правопорушенням на кордоні з використанням малих літальних апаратів, а також затвердження плану роботи робочої групи на 2020 рік.

У засіданні візьмуть участь Віцепрем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба, Голова Державної прикордонної служби Сергій Дейнеко, начальник Чернігівського прикордонного загону Олександр Чорний, перший заступник Командувача Повітряних Сил Збройних Сил України В’ячеслав Шамко, перший заступник Голови Національної поліції   – начальник кримінальної поліції Євген Коваль та інші представники міністерств і відомств. Також на засіданні будуть присутні представники Консультативної Місії ЄС EUAM, Представництва ЄС в Україні, Міжнародного центру розвитку міграційної політики та Європейської агенції прикордонної та берегової охорони Frontex.