26 лютого 2020 року на території Музею давньоруського гончарства Вишгородського історико-культурного заповідника розпочав роботу спільний проєкт музею, Вишгородської райдержадміністрації та районної ради – «Вишгородщина мальовнича».

На відкриття проєкту завітали виконуючий обов`язки голови Вишгородської РДА Олексій Данчин, заступник голови адміністрації Тетяна Волотовська (Татьяна Волотовская), начальник відділу освіти адміністрації Тетяна Фороща Татьяна Фороща.

У вітальному зверненні до гостей заходу Олексій Данчин зауважив, що головним із завдань, покладених на цей проєкт, є популяризація мистецтва, ремесл, народної творчості усього Вишгородського краю, що дасть змогу виховувати юне покоління Вишгородщини у дусі патріотизму, любові до рідної землі та бережливого ставлення до багатого історичного минулого нашої місцевості.

«Душа співає-голка вишиває» – це перший захід культурно-мистецького проєкту, який представила майстриня Олена Карлова.

Гостей зачарувало багатство візерунків різноманітних вишитих виробів. Юні відвідувачі мали змогу детальніше познайомитися з прадавнім процесом створення вишивки та відвідати екскурсію музеєм.

Інф сайту Вишгородської РДА

 

Марія Сидоренко

за підтримку