У відповідності з постановою Верховної Ради України від 4 лютого 2020 року № 498-ІХ 18 березня  2020 року о 15 годині в залі засідань Верховної Ради України відбудуться парламентські слухання на тему: «Стратегія  деокупації та реінтеграції в Україну тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополь».

Комітет Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин  здійснює організаційне забезпечення їх підготовки та проведення.

До участі у заході запрошено народних депутатів України, представників Кабінету Міністрів України, Офісу Президента України, РНБО, дипломатичних місій та представництв, керівників центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, профільні міжнародні організації, наукові інституції, експертні групи та громадські організації.

Метою проведення заходу є обговорення актуальних проблем і викликів, які існують перед Україною та міжнародною спільнотою, що виникли внаслідок окупації території Автономної Республіки Крим та міста Севастополь, формування цілісних, системних підходів до вироблення державної стратегії деокупації та реінтеграції тимчасово окупованої території.

Важливою складовою парламентських слухань стане надання максимуму об’єктивної інформації про ситуацію на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та міста Севастополь, актуалізація питання повернення окупованої території та підтримки позиції України в світі.

За підсумками парламентських слухань Верховна Рада України має розглянути та прийняти рекомендації парламентських слухань для органів державної влади та місцевого самоврядування.

Захід відбудеться  18 березня 2020 року за  адресою: м. Київ, вул. Грушевського 5, сесійна зала. Вхід учасників розпочнеться з 13 год. 30 хв.

УВАГА! Вхід до будинку Верховної Ради України (вул. Грушевського, 5, під’їзд №1) здійснюється  із пред’явленням документа, що посвідчує особу (паспорт).  Попередня реєстрація учасників парламентських слухань обов’язкова.

Для реєстрації участі в парламентських слуханнях необхідно до 13 березня 2020 року надіслати повідомлення на електронну адресу – tepliuk@rada.gov.ua  або bereziuk@rada.gov.ua, вказавши у ньому прізвище, ім’я, по-батькові, громадянство, посаду, організацію, контактний номер телефону та електронну пошту.

Для висвітлення заходу  запрошуються представники ЗМІ.

Вхід представникам ЗМІ за картками акредитації.

 

Контакти:

Теплюк Вікторія: 255-49-61,  tepliuk@rada.gov.ua

Березюк Олена: 255-40-26,  bereziuk@rada.gov.ua