Активісти проєкту «Приірпіння та Чернечий ліс» запрошують мешканців Київщини долучитися до громадських слухань (перших і єдиних), які відбудуться завтра, 11 березня об 11.00 в актовому залі навчального науково-виробничого центру «Дзвінківський» у селі Дзвінкове, вул. Відродження, 9 Васильківського району.

Про це повідомляє Погляд.

У дописі активісти зазначають: «Друзі, у нас тривожні новини. Ось за цим посиланням (http://eia.menr.gov.ua/uploads/documents/4216/reports/jSCL961Y_A.pdf?fbclid=IwAR2IcLGv1_kwJkHbqgWJSZ2VnsCFglhfxoUrFreSc3QBJHGY_eFo-9NiKrk) ви можете знайти звіт Боярської лісодослідної станції з оцінки впливу на довкілля спеціального використання лісових ресурсів в порядку проведення суцільних рубок головного користування на 629 сторінках!!!

Їм так хочеться збільшити обсяги «наукових» рубок під дахом ректора, відомого політика соціаліста Станіслава Ніколаєнка, що вони на заперечення від громадськості і Мінприроди (!), де вказано на відсутність оцінки впливу на червонокнижну флору і фауну і протиріччя планів щодо рубок проєкту створення Національного природного парку «Приірпіння і Чернечий ліс», просто брехали як змогли».

У коментарях до посту люди активно ілюструють масштаби рубки лісів на Київщині.

Усіх небайдужих до долі лісів просять прийти і в Протоколі громадських обговорень висловити позицію місцевих громад, які є справжніми власниками лісових угідь.