23 липня, із вікна третього поверху випала дитина, – про це пише Трибуна Бровари з посиланням на пост броварчанки у групі «Бровари» мережі ФБ.

Як зазначає у своєму пості пані Оксана, вона особисто бачила, як до будинку № 66, що по вул. Короленка, під’їжджала «швидка» для госпіталізації хлопчика 5-6 років, який випав із вікна близько 23 год. Жінка зауважує, що в той час, як випала дитина, батько хлопчика був вдома.

Заступник головного лікаря Броварської ЦРЛ із хірургічного профілю Анатолій Бурий підтвердив, що 23 липня, пізнього вечора в Броварську лікарню було госпіталізовано 7-річного броварчанина, який випав із третього поверху.

“У хлопчика черепно-мозкова травма та перелом ноги. Наразі ці ушкодження не становлять загрози життю дитини”, – зауважив Анатолій Бурий. “Для подальшого лікування, зокрема, ймовірного оперативного втручання, хлопчика переправлено в дитячу травматологію обласної лікарні” – додав він.

На місці падіння дитини ніщо не нагадує про прикрий інцидент, який мало не закінчився трагедією. Хіба що поряд біля залізного накриття підвального приміщення, куди, власне, і упав хлопчик, стоїть із слідами крові зламана москітна сітка, яка вилетіла з вікна разом із дитиною.

Мешканці будинку, де стався небезпечний випадок, кажуть, що сім’я живе на третьому поверсі, де знімає квартиру. Окрім 7-літньої дитини мати та батько виховують ще одного – 8-річного сина. У будинку характеризують батьків позитивно.