У цьому номері:

 • Верховна Рада України ухвалила зміни до законодавства, якими вводиться адміністративна та кримінальна відповідальність за порушення правил карантину та розповсюдження коронавірусної інфекції Covid-19. – повідомляє сайт Уповноваженого з прав людини.  Крім того, відповідно до розпорядження Кабінету міністрів вводяться обмеження на пересування між містами і регіонами, а також встановлюються обмеження у користуванні міським громадським транспортом. (Більше на сторінках газети…)
 • Відповідальність за підробку ліків

  Нині у мережі з‘являються рекламні оголошення, у яких пропонується придбати нібито засоби для лікування та профілактики коронавірусу COVID-19, але це все є фейком, а враховуючи переживання людей за своє здоров’я, недобросовісні особи, намагаються на цьому нажитися, всі ми пам’ятаємо об’яву однієї із аптек Київської області. (Більше на сторінках газети…)

 • Надзвичайний ситуація та надзвичайний стан. Чи варто співвідносити поняття?

   Стаття 3 Конституції України говорить нам про те, що людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.

  Задля забезпечення конституційних норм, а також із метою запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Cov-2 25.03.2020 по всій території України строком на 30 днів встановлено режим надзвичайної ситуації. (Більше на сторінках газети…)

 • Коронавірус: що важливо знати?

  Коронавіруси – це сімейство РНК-вірусів, які найчастіше викликають захворювання у тварин, а деякі з них – у людей. У людей інфекція зазвичай протікає в легкій формі з симптомами ГРВІ, не викликаючи важких ускладнень. За статистикою збудники ГРВІ найчастіше: Риновіруси 30-50%, Коронавіруси 10-15%, Грип 5-15%, РСВ 5%, Парагрип 5%, Аденовірус менше 5%, Ентеровірус менше 5%, Метапневмовірус і інші – залишилися 20-30% (Більше на сторінках газети…)

 • Чим знезаразити грунт в городі – популярні методи і засоби для обробки дачної ділянки

  В умовах розповсюдження коронавірусу, якщо ви відбуваєте карантин у приватному будинку з городом, непоганно було б подбати про майбутній врожай. Тому «Нова Доба» сьогодні публікує цей матеріал. Дачникам, яким треба добиратися до своєї ділянки, це треба робити тільки після того, як закінчиться карантин! (Більше на сторінках газети…)

  СКАЧАТИ ВЕСЬ ВИПУСК МОЖНА  ТУТ: НОВА ДОБА – 11-22 березень 2020