Службовці ДСНС в Яготині відтепер виявлятимуть злісних любителів підпалювати стерню, приліски та інші місця завдяки квадрокоптеру.

Міська рада та райдержадміністрація передали в користування Яготинському РС ГУ ДСНС України в Київській області квадрокоптер. Про це повідомляє сайт Яготинської міськради. А причиною такого рішення стали часті пожежі на території міста та району.

Наприклад, лише протягом доби з 5 на 6 квітня рятувальники  Яготина 4 рази виїжджали на гасіння пожеж природних екосистем міста та району. «Найгарячішими» місцями були: с. Засупоївка, дорога в напрямку с. Сотниківка та смт. Згурівка, Яготин  та мікрорайон міста «ЦИНС». Загальна площа пожеж склала понад 14 га. А за тиждень до цього працівники ДСНС ліквідували більше двадцяти пожеж.

Для запобігання та контролю пожеж у місці та районі й для покращення якості й оперативності роботи рятівників, керівництво міста та району передали в користування Яготинському РС ГУ ДСНС України в Київській області квадрокоптер.

«Маю надію, що саме квадрокоптер принесе користь співробітникам Яготинського РС ГУ ДСНС України в Київській області задля оперативного виявлення територій охоплених пожежею, а при можливості і оперативного виявлення паліїв, адже у 90% випадків причина виникнення пожеж є мешканці міста та району, які необережно поводяться із вогнем, не звертають увагу на необхідність суворого дотримання правил протипожежної безпеки», – сказала міський голова Яготина Наталія Дзюба.

Загалом давно варто позбавитись варварської звички спеціально або необачно підпалювати суху траву на узбіччях доріг, полях, прилісках. Такими дикими методами ми знищуємо природу й нашу країну…