Не коронавірусом єдиним: новий завод автомобільної електроніки буде збудований на Бориспільщині

Не зважаючи на карантинні обмеження в країні, співпраця з іноземними інвесторами на території Бориспільського району продовжується. Днями між Бориспільською РДА та ТОВ «Костал Україна» було підписано меморандум про співробітництво та взаємодію в рамках реалізації проєкту будівництва заводу із виробництва мехатронних виробів (автомобільна електроніка) на території Дударківської сільської ради.

Поліпшення інвестиційного та підприємницького клімату на території Бориспільського району покращується. Так, нещодавно голова Бориспільської райдержадміністрації Володимир Строкань від імені РДА та генеральний директор ТОВ «Костал Україна» Радосла Шкуп підписали меморандум про співпрацю. Сторони домовились про співробітництво заради розвитку іноземних інвестицій в Україні, зокрема на території Бориспільського району. Головний офіс у Німеччині підтвердив наміри будівництва заводу.

«Дякуючи втіленню даного проєкту буде створено 900 нових робочих місць для мешканців району. Дане підприємство є одним із найкращих прикладів тому, як Україна, а разом з нею і Бориспільський район, можуть вийти на конкурентоспроможний світовий ринок. Ми робитимемо усе, аби і надалі створювати сприятливі умови для залучення додаткових іноземних інвестицій на Бориспільщину. Разом з тим, збільшувати кількість робочих місць для місцевого населення» — зазначив Володимир Строкань.

Довідково:

ТОВ «Костал Україна» — дочірна компанія німецької фірми LEOPOLD KOSTAL GmbH & Co. Група KOSTAL, якаскладається із 31 компанії в 17 країнах світу. Українська компанія є прикладом успішної реалізації іноземних інвестицій, а саме коштів від інвесторів з Німеччини.

Товариство засновано у 2006 році у місті Переяславі. Відремонтовано корпус орендований на заводі «Київприлад» (м. Переяслав-Хмельницький) та замінено всі інженерні мережі й технологічне обладнання. Перших працівників почали набирати відразу ж після заснування. Напрямки діяльності: автомобільна електроніка, контактні системи, промислова електроніка, автоматичне та діагностичне обладнання. Партнерами компанії є Ford, Audi, Volkswagen, Mercedes, Renault, BMW, SKODA, SEAT. Основними видами діяльності компаній групи є розробка і виробництво технологічно передових електронних і електро-механічних виробів для автомобільної промисловості.

За всі роки існування підприємство успішно проходило сертифікаційні оцінки та аудити, отримало сертифікати якості ISO TS 16949 та ISO 14001. У 2011 році підприємство отримало Статус якості Q1 від замовника компанії Ford.

На сьогодні ТОВ «КОСТАЛ УКРАЇНА» є найбільшим роботодавцем та платником податків у Переяславі. Станом на 2019 рік колектив ТОВ «КОСТАЛ УКРАЇНА» нараховував близько 1000 працівників.

Нагадаємо, 12 лютого у рамках робочої поїздки до Київської області Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков відвідав підприємство «КОСТАЛ УКРАЇНА» в місті Переяслав. Він ознайомився з роботою підприємства, зокрема – виробництвом автомобільної електроніки і комплектуючих для багатьох відомих автомобільних марок, таких як Ford, Skoda, Volkswagen, Audi, Porsche та Lamborghinі.

Генеральний директор підприємства Радослав Шкуп також ознайомив Голову Парламенту із проєктом будівництва нового заводу на території Бориспільського району Київської області, яке має розпочатися вже в травні цього року. Зокрема, він зазначив, що реалізація проєкту вимагає залучення 13 мільйонів євро інвестицій для будівництва заводу і ще 26 мільйонів – для його оснащення необхідною технікою. Новий завод дозволить створити 900 робочих місць в області.

 

Тетяна Ходченко

Календар новин

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031