Інформацію надав глава інформаційно-просвітницького управління УПЦ МП митрополит Климент. Також захворіли монахи, викладачі та студенти Київської духовної академії, яка знаходиться на території лаври, – всього близько 150-200 осіб. Усі входи до монастиря  -заблоковані. На відео, яке поступило у редакцію “Нової доби” 26.04, видно, як вхід у Лавру закритий людьми у спеціальних костюмах.

Перше офіційне повідомлення про коронавирусной інфекції в Києво-Печерській лаврі надійшло 6 квітня від мера столиці Віталія Кличка, який розповів про те, що четверо монахів інфіковані. У той же час, почали поширюватися чутки про те, що коронавірус підтверджений у настоятеля Лаври митрополита Павла, який був одним із супротивників карантинних заходів в монастирях і храмах.  Згодом в Олександрівській лікарні померли двоє ченців Києво-Печерської лаври, у багатьох священнослужителів  підтверджено інфікування коронавірусом.

ЩЕ РАНІШЕ: Раніше ми писали, що на засіданні РНБО представники влади обговорювали питання забезпечення лікарень і аптек необхідними на період поширення коронавируса індивідуальними захисними засобами. Секретар РНБО Олексій Данилов вказав, що забезпеченням медичних установ і аптек масками займуться 436 українських підприємств. Із заявою виступив і президент країни Зеленський, вказавши на неприпустимість спекулятивного ціноутворення.