Тепер, окрім адміністративної відповідальності за порушення антикорупційного законодавства,  начальнику одного з відділів Київської митниці загрожує ще і кримінальна за хабарництво. П’ять тисяч гривен неправомірної вигоди запропонував посадовець працівникам обласного управління захисту економіки Нацполіції, повідомляють у відомстві.

Так, працівниками сектору протидії корупції управління захисту економіки в Київській області Нацполіції було викрито факт порушення посадовою особою митниці норм Закону України «Про запобігання корупції».

За вчинння правопорушення, пов’язаного з корупцією, на начальника одного з відділів Київської митниці чекала відповідальність, передбачена ч.4 ст. 172-6 КупАП.

Аби уникнути відповідальності, правопорушник звернувся до співробітників УЗЕ в Київській області. Він запропонував поліцейським п’ять тисяч гривень за те, аби вони не складали адмінпротокол та не направляли зібрані матеріали до суду.

Про цю  подію одразу було повідомлено керівництво Департаменту захисту економіки Нацполіції. Реакція на пропозицію була миттєва. Сьогодні, 27 липня, начальника відділу Київмької митниці було затримано під час спроби підкупу поліцейського.

Заходи по затриманню проводили  працівники УЗЕ спільно з працівниками військової прокуратури Київського гарнізону Центрального регіону, ДВБ НП України в Київській області та слідчим управлінням поліції в Київській області.

Фігуранта затримано у порядку статті 208 КПК України.

Вкотре наголошуємо, що за порушення закону доведеться відповідати. На будь-які «пропозиції» буде жорстка реакція. Всі рівні перед законом.