Її на Київщині називають українською Швейцарією – це село Ковалівка, Васильківського району. А утворилось воно далекого 1501 року на річці Кам’янка,першим мешканцем якого став коваль Мин Назаренко. Тож і названо село на честь ковалів.

Вперше я побувала в Ковалівці років 16 назад. А потім намагалася приїздити з друзями, якось побували в Ковалівці і бібліотекарі ЦБС на своє Свято. Як же тут гарно! Як дихається! І як приємно дивитися на створене мешканцями на чолі із Героєм України- Тетяною Засухою. Люди привітні, відповідають на запитання, запрошують ще раз відвідати їх село, бо кожного року створюється щось нове. Красива площа, з фонтанами, бесідками, створено став, перекинуті мосточки, плавають білі і чорні лебеді. Англійські газони,різномаїття квітів. І диво – квітковий працюючий годинник на газоні. Є гімназія, ресторан, готель, піцерія “Dream Land”, пам’ятник Петру Могилі, Храм Різдва Пресвятої Богородиці, побудували монастир, пише інформаційний портал Моя Київщина.

А рік тому відкрили чудовий квітковий парк. Зараз будете мати змогу побачити це чудо. А порахувати скільки горшків з квітами там є – не змогла. А ще хочу додати, що в Ковалівці дуже смачна піца. Пропоную завітати любителям мандрувати до нашого українського села, щоб не тільки здивуватися, а й насолодитися.