Прес-служба Київської обласної державної адміністрації (КОДА) повідомила, що 254 медика з 5 лікарень і Екстреної медичної допомоги Київської області в березні отримали доплату в розмірі 300% від посадового окладу на загальну суму 2 млн 270 тис. Грн. Про це в ході онлайн брифінгу повідомив тимчасово виконуючий обов’язки голови Київської обласної адміністрації Василь Володін.

Як відзначили в КОДА, доплати та інші заохочувальні виплати, в тому числі премії, виплатили працівникам медустанов Київської області, які безпосередньо були зайняті в ліквідації пандемії коронавируса.

«На сьогоднішній день проведені відповідні розрахунки за березень. Сума становить 2 млн 270 тис. Грн. Ці кошти розподілені між медичними закладами, які безпосередньо були задіяні в ліквідації наслідків пандемії », – заявив Василь Володін.

Чиновник також додав, що кошти, які отримують медики, задіяні в лікуванні хворих COVID-19, – це державна медична субвенція. Також доплати здійснюються за рахунок місцевих бюджетів. За даними на 8 травня кошти переважно виплачені або будуть виплачені, як тільки банки відновлять перерахування коштів після вихідних.

Також прес-служба Київської обласної державної адміністрації зазначила, що в квітні через збільшення хворих коронавірусів зросте і кількість медиків в області, яким буде нарахована доплата в розмірі 300%.

Читайте також: В Івано-Франківську помер головний лікар станції швидкої допомоги, у якого кілька днів тому виявили COVID-19.