Згідно з даними шостого муніципального дослідження “Рейтингу”, якби місцеві вибори відбулися наступного тижня, в них взяли б участь в середньому більше половини опитаних: у Києві голосувати пішли б 73%, не пішли б 22% опитаних. 30% не змогли визначитися, за кого голосувати.

Більшу частину голосів на місцевих виборах набрала б партія “Слуга народу” (15% серед всіх, 18% – серед тих, хто пішов би голосувати), менше – “Європейська солідарність” (7% і 10% відповідно) і “Батьківщина” ( 5% і 7%).

Зокрема:

Згідно з більш ранніми результатами “Рейтингу”, на виборах до Київради лідером електоральних симпатій також є партія “Слуга народу” – 22,3% тих, хто визначився і має намір взяти участь у виборах.  “Європейська солідарність” – 18,6%;  “УДАР” – 13,5%; ВО “Батьківщина” – 9,4%; “Опозиційна платформа – За життя” – 7,2%; “Голос” – 5,9%; “Партія Шарія” – 3,8%; “Сила і честь” – 3,2%, рейтинг інших політичних сил – менше 3%.

Лідером серед кандидатів на посаду міського голови Києва є Віталій Кличко. За даними “Рейтингу”, його підтримали б 38,7% тих, хто визначився з вибором і має намір взяти участь в голосуванні (за умови проведення виборів найближчим часом). Інші кандидати:

Сергій Притула – 9,1%

Олександр Ткаченко – 8,8%

Андрій Пальчевський – 8,2%

Олександр Омельченко – 6,4%,

Олександр Попов – 5,2%,

Борислав Береза – 4,4%.