Громадянам України, які мають інтерес до ЄС, пропонується подати заявку на участь в ознайомчих поїздках до країн Союзу. Ідеальні кандидати у віці 30-40 років і, які є професіоналами у галузі, де їхній досвід сприятиме покращенню розуміння політики ЄС та позитивно сприятиме обраній кар’єрі. Запрошуються політики, члени національних та регіональних парламентів, партійні чиновники та радники політиків, урядові та парламентські чиновники, зокрема, ті, хто працюють у сферах, що мають особливе значення для ЄС, журналісти та медійники, зокрема, ті, хто виконують редакційну функцію у сферах, що мають особливе значення для ЄС, вчені, співробітники НУО та  аналітичних центрів, зокрема, відповідальних за викладання чи дослідження в галузях, які цікавлять  ЄС, діячи громадянського суспільства, профспілкові діячі (зокрема, ті, хто здійснює національну відповідальність у сфері міжнародних відносин) тощо.

Як обираються учасники?

Перший відбір кандидатів (як правило, 4 людини на рік) проводиться Представництвом Європейського Союзу в Україні. Остаточне рішення приймає Управлінський комітет у Брюсселі під головуванням спільно співробітників Європейського Парламенту та Європейської Комісії. Вибрані кандидати будуть повідомлені у другій половині 2020 року. Потім учасники виберуть дати навчальних візитів із списку дат, які будуть запропоновані їм у 2021 році.

Як подати заявку?

Будь ласка, заповніть документи та надішліть їх електронною поштою пані Тетяні Задері, офіцеру зв’язку EUVP в Представництві ЄС в Україні на tania.zadera@eeas.europa.eu  не пізніше 5 червня 2020 року з наступним темою: “Заявка на EUVP 2021 “:

Довідка «НД»: Програма відвідувачів Європейського Союзу (EUVP) – це програма для індивідуальних відвідувачів, створена Європейським Парламентом та Європейською Комісією у 1974 році.  Програма EUVP запрошує до Європи молодих, перспективних лідерів країн з поза меж Європейського Союзу аби на власні очі побачити й оцінити роботу інститутів, політику, цінності та просто познайомитися із життям людей ЄС, щоб покращити взаєморозуміння між професіоналами з країн, які не є членами ЄС країни та їхні партнери з ЄС. EUVP спільно спонсорується та керується Європейським Парламентом та Європейською Комісією. Візит до EUVP складається з індивідуальної 5-8-денної програми зустрічей з посадовими особами ЄС в установах ЄС у Брюсселі та / або Страсбурзі. Усі програми координуються та організовуються Секретаріатом EUVP, а не окремими учасниками. Витрати на проїзд та добові покриваються ЄСВП. Більш детальну інформацію про програму можна знайти на веб-сайті http://www.europa.eu/euvp

(Термін подачі заявок продовжується до 5 червня 2020 року)

Більш детально можна почитати англійською мовою на сайті Фундації “Чинність закону”