З 27 по 29 липня у Скадовську (Херсонська область) пройшов 16-й всеукраїнський музичний фестиваль “Чорноморські ігри”, повідомляється на офіційному сайті заходу.

За результатами голосування всіх членів журі найвищу нагороду фестивалю – Гран-прі вокального конкурсу отримала  шістнадцятирічна броварчанка Еліна Іващенко з піснею «Listen».

«Я дуже вдячна членам журі! Для мене це дуже важливо! Дякую глядачам за таку підтримку, дякую «Чорноморським Іграм» за існування. Такі фестивалі мають бути в Україні. Я пишаюся, що це свято  проходить саме тут.  Слава Україні!”

Також переможниця отримала спеціальний приз від Голови Українського Культурного Фонду, дружини Президента України Марини Порошенко.

Під час гала-концерту фестивалю минулорічна володарка 1-го місця у категорії «Народний спів» Вероніка Морська виконала пісню «Човен», яку їй подарував Руслан Квінта. Обіцянку, яку він зробив минулого року зі сцени «Чорноморських Ігор», композитор виконав на всі 100%, написавши не лише музику, але й слова пісні.

У конкурсному відборі «Чорноморських Ігор» взяли участь 563 юних виконавця віком від 6-ти до 16-ти років.

За три фестивальні дні заходи фестивалю відвідали понад 45 000 глядачів.